Penziony v Pruchten

Ubytování v Pruchten v klidném prostředí a umístěné do méně frekventované budovy s rodinným zázemím. Přesně toto Vám nabídnou penziony v Pruchten. Většina penzionů v Pruchten se od hotelů v Pruchten liší svojí velikostí a množstvím pokojů, přístupem personálu a také umístěním, které je často směrováno na periférie Pruchten.
Řadit dle:


9 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 9 1 

1. Ferienhaus Pruchten FDZ 201 

Foto: Ferienhaus Pruchten FDZ 201
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
99 %

Featuring a terrace, Ferienhaus Pruchten FDZ 201 is a holiday home situated in Pruchten. Guests benefit from balcony. The kitchen is equipped with an oven and a fridge. A flat-screen TV with cable channels, as well as a CD player are offered.


2. Ferienhaus Pruchten FDZ 391 

Foto: Ferienhaus Pruchten FDZ 391
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
98 %

Ferienhaus Pruchten FDZ 391 offers accommodation in Pruchten, 44 km from Warnemünde. The unit is 48 km from Rostock. The kitchen has an oven and a microwave. A flat-screen TV with cable channels, as well as a CD player are offered.


3. gelb Muschelsucher 

Foto: gelb Muschelsucher
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
100 %


5. gelb Strandläufer 

Foto: gelb Strandläufer
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
88 %


8. Holiday home Zur Schulmeisterwiese Q StarStarStar

Foto: Holiday home Zur Schulmeisterwiese Q
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
93 %

Holiday home Zur Schulmeisterwiese Q is a holiday home situated in Pruchten in the Mecklenburg-Pomerania Region and is 44 km from Warnemünde. The property is 48 km from Rostock and features views of the sea. Free private parking is available on site.

Pokoje

Rekreační dům se 2 ložnicemi
osoby0 - 0 EUR za noc

9. Ferienhaus mit Stromblick 

Foto: Ferienhaus mit Stromblick
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
64 %

Located in Pruchten, Ferienhaus mit Stromblick is a holiday home featuring a barbecue. The property is 45 km from Warnemünde and free private parking is provided. The kitchen has a dishwasher and an oven, as well as a coffee machine and a kettle.


9 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 9 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: